Elvana Gjata - Njesoj

248
Дата трека: 30.03.2024
Качество: 320 kbps
Размер: 7.5 mb
Текст песни
Me mbaj me vete me mbaj
a jom sot a jom sot
si isha dje si isha dje
Ne zemer dhe ne mendje
e di qe ti m'do
e di qe ti m'do
dhe pse s'jemi bashke
e di qe ti m'do
dhe jemi njesoj ne jemi njesoj
dhe pse larg me ke
ne jemi njesoj
shpirti po me digjet me t'pa
se shume veshtire e kom une
me t'faaaal
Syt qe s'po te shohin
m'jane thare
Se jemi nda se jemi nda
Shpirti po me digjet
me t'pa
se shum veshtir e kom un
me t'fal
syt qe spo te shohin
m'jane thare
se jemi nda se jemi nda
Комментарии (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив